Ekologiczne torebki 100% z papieru z nadrukiem wg Twojego projektu.

Szybko, tanio, solidnie!

Dobry wybór na każdą okazję

Organizujesz wernisaż, chcesz estetycznie przekazać materiały lub poczęstunek podczas sympozjum, przygotowujesz prezenty dla gości, prowadzisz hotel, klinikę dentystyczną, sklep, restaurację lub kwiaciarnię i szukasz rozwiązania odpowiadającego Twoim potrzebom. Oto ono:

papierowe torby wykonane z białego lub brązowego papieru kraft, z płaskim lub skręcanym uchwytem oraz personalizowanym nadrukiem wg Twojego projektu.

Standardowe formaty:

  • z płaskim uchwytem (szer. x gł. x wys.):  A4 26x14x30, A3 32x16x40, Cateringowa 32x22x25
  • ze skręcanym uchwytem (szer. x gł. x wys.): A5 18x8x22, A4 25x11x32, A3 32x12x40, XL 54x14x44, Cateringowa 34x20x35, Cateringowa A3 32x17x39

Wpływ naszego stylu życia na środowisko staje się coraz bardziej oczywisty, zasoby naturalne naszej planety stają się ograniczone, a my świadomie poszukujemy sposobów, aby zmniejszyć naszą ingerencję w ekosystem. Jednym z kierunków działań jest wykorzystanie papieru i wyrobów papierowych w tym torebek reklamowych, które są wykorzystywane w wielu branżach.

 

Eco-friendly  

Papier jest surowcem przyjaznym dla środowiska, w pełni biodegradowalnym, wielofunkcyjnym, a torby papierowe lekkie i łatwe do przechowywania. Co najważniejsze nadają się do wielokrotnego użytku.  

Wybierając torby papierowe dajesz sygnał zarówno obecnym jak i potencjalnym klientom, że Twoja firma jest świadoma ekologicznie, co jest ważne dla większości konsumentów. 

Dla nas wpływ działalności na środowisko naturalne również ma znaczenie, dlatego nadruki wykonujemy farbami na bazie wody.

 

Dlaczego warto inwestować w torby papierowe z nadrukiem dla swojej firmy?

Niektórym może wydawać się to zbędnym wydatkiem, jednak torby papierowe z personalizowanym nadrukiem mają wiele zalet. Do najważniejszych możemy zaliczyć:

 

Eco-budget

Gdy szukasz odpowiedniego produktu do konkretnych potrzeb, zapoznajesz się z różnymi opcjami dostępnymi na rynku. Do czynników, które będą decydować o wyborze oferty, należą m.in.: budżet, wielkość zamówienia oraz przeznaczenie torebek.

Papierowe torby Kraft z nadrukiem są niedrogim rozwiązaniem dla skutecznej promocji i szybkiej realizacji.  Stanowią alternatywę dla reklamowych opakowań premium lub bawełnianych toreb z logo, które wiążą się z większymi nakładami finansowymi.

Zaoszczędzone pieniądze zainwestuj w dalszy rozwój swojej działalności.

 

Czas to pieniądz!

Nie musisz czekać na wyprodukowanie toreb, ponieważ mamy gotowy produkt. Dodatkowym atutem jest to, że są one wykonane maszynowo, dzięki czemu są mocne, trwałe oraz estetyczne.

Wystarczy tylko dodać nadruk, aby spersonalizować produkt oddając charakter Twojej działalności. Wykonujemy jedno i wielokolorowe nadruki: logo, hasła, grafiki, idealne do celów handlowych i promocyjnych.

Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień i szybką dostawę pod wskazany adres.

 

Reklama i marketing

Klient niosąc torbę z Twoim logo staje się chodzącym billboardem. Jeśli Twój projekt jest wystarczająco przyciągający uwagę, istnieje szansa, że ​​osoby, które zauważą torebkę, „wygooglują” Twoją firmę, a nawet zwrócą się z pytaniem o Twoją firmę. Im więcej osób nosi torby papierowe sygnowane Twoim nadrukiem, tym silniejszy jest przekaz Twojej firmy dla innych potencjalnych klientów.  

 

W ofercie Atemi znajdziesz produkty odpowiadające charakterowi Twojej działalności w atrakcyjnych cenach, a nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci zrealizować Twoje cele.